NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Bogusława Omelczuk
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Bogusława Omelczuk | Akty i Portrety
  Rozpatrując malarstwo Bogusławy Omelczuk jako dzieła sztuki, należy stwierdzić ,że jest ono uwarunkowane jej twórczą koncepcją jak i osobowością . Obrazy powstają powoli , są starannie przemyślane, materializują się w trakcie procesu tworzenia. Zainteresowania poza malarskie jak kosmos , zjawisko przyrody oddziaływują na jej twórczość i interpretowanie zaistniałych zdarzeń na płótnie według własnego , indywidualnego widzenia świata. Preferuje technikę im pasto ( fakturowo). Jej malowanie przechodziło swoistą metamorfozę, poczynając od szkiców ołówkiem, poprzez kredkę, pastel, akwarelę kończąc na płótnie i farbach olejnych. Upór i systematyczna praca sprawiła że stała się rozpoznawalna warsztatowo . Jest doskonałą portrecistką że szczególnym upodobaniem portretów dzieci .
   
autorska strona www: http://www.avaom.decoart.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©