NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Beata Kowalczewska
  wystawa decoupage w polskiej netgalerii sztuki - Beata Kowalczewska | bea.art-decor
  Interesuje mnie kreatywne hobby i czuję potrzebę, by stworzyć w miejscu w którym żyję, przestrzeń autentycznie własną, niesztampową i dopasowaną do potrzeb mojej osobowości. W dzisiejszym skomercjalizowanym i zunifikowanym świecie jest to dążenie coraz większej grupy ludzi, przytłoczonych olbrzymią masą jednakowych towarów „Made in China”, pragnących podkreślić swój indywidualizm, żyć zgodnie z własnym stylem, a swojemu mieszkaniu i otoczeniu nadać „duszę”.
   
autorska strona www: http://www.kowalczewska.decoart.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©