NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Weronika Polak
  wystawa biżuterii w polskiej netgalerii sztuki - Weronika Polak | Kamyk Zielony
  "Kamyk Zielony" to witryna prezentująca moje prace. Została założona z pasji i miłości do oryginalności i wyrażania poprzez sztukę. Jest owocem mojej fascynacji różnymi metodami twórczej ekspresji, która zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Pracę ze sztuką odkrywałam w liceum plastycznym w Zielonej Górze, gdzie zgłębiałam tajniki rysunku, malarstwa, kompozycji, rzeźby i fotografii. Szukając własnego stylu, zaczęłam eksperymentować z różnymi technikami i wprowadzać nutkę oryginalności do nawet najzwyklejszych przedmiotów. Tak też narodziło się zainteresowanie malarstwem na jedwabiu oraz tworzeniem biżuterii.
   
autorska strona www: http://www.kamykzielony.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©