NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii AKfotografia
  wystawa fotografii w polskiej netgalerii sztuki - AKfotografia | Modelki i Plener
  Fotografia to moja pasja i od lat zajmuje jedno z najważniejszych miejsc w moim życiu, choć nie jest związana z wykonywaną pracą zawodową. Poświęcam jej dużo czasu, gdyż dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Dzięki fotografii mogę zatrzymać na chwilę czas, uwiecznić chwile które tak szybko przemijają i pokazać piękno otaczającego świata. W fotografii fascynuje mnie niewyczerpalna mnogość sposobów ukazywania człowieka, krajobrazu czy tez jakiejkolwiek fotografowanej przeze mnie rzeczy. Moim ulubionym tematem jest kobieca postać, ponieważ za pomocą zdjęć mogę ukazać piękno, subtelność jak również nastrój i charakter modelki. Poprzez indywidualne podejście i staranny dobór techniki fotografowania, zawsze staram się wydobyć wszystkie największe atuty i sprawić, aby fotografie w pełni satysfakcjonowały ich właścicielkę. Każda kolejna sesja jest dla mnie wyzwaniem do którego podchodzę z zapałem i entuzjazmem.
   
autorska strona www: http://www.akfotografia.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©