NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyści w Polskiej Net-galerii Beata Piwar
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Beata Piwar | Batik i Obrazy
  Ukończyłam filologię polsk± na UAM w Poznaniu. Do 2006 roku pracowałam w Domu Dziecka w Lęborku. Stworzyłam tam i prowadziłam pracownię plastyczn± i zajęcia terapii przez sztukę. Z my¶l± o swoich wychowankach opracowałam program autorski ,, Sztuka drog± porozumienia pozawerbalnego". Od 2007 roku w Pałacu Młodzieży w Koszalinie prowadzę pracownię batiku, zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i arteterapię. Jestem także pedagogiem szkolnym w Gimnazjum nr 11 w Koszalinie. Batikiem interesuję się od wielu lat, swoje prace prezentuję na wystawach indywidualnych i zbiorowych.
   
autorska strona www: http://www.beatapiwar.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©