NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Beata Sielicka
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Beata Sielicka Kowalska | Obrazy
  Twórczość jest dla mnie rodzajem samopoznania, aktem wykraczania poza “ja”, poszukiwaniem prawdy, nieprzepartym dążeniem i jedyną drogą ku niej. Pięknie wyraził to w 1971 roku Jerzy Grotowski mówiąc: “Sztuka jest dojrzewaniem, ewolucją, uniesieniem umożliwiającym wyjście z ciemności w blask światła”. W ujęciu terapeutycznym twórczość zapewnia przetrwanie, umożliwia przystosowanie się do nowych warunków, odbudowę tego, co legło w gruzach lub uległo zepsuciu, pozwala nadać głębszy sens przemijalnej egzystencji, w depresji przywraca nadzieję, pomaga odzyskać harmonię w stanach rozbicia i chaosu psychicznego, w natłoku emocji, które zalewają świadomość stanowi “katharsis”.
   
autorska strona www: http://www.sielicka.galeriasart.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©