NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Agnieszka Głowacka
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Agnieszka Głowacka | Obrazy i BWA
  Lubię przyglądać się naszemu światu. Myślę, że poznawanie go odbywa się poprzez organiczną percepcję i abstrakcyjną refleksję. Dlatego więc moje malarstwo zwykle nazywam abstrakcją organiczną, porządkowaną światłem... Ukończyłam Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i od kilkunastu lat zajmuję się zawodowo projektowaniem na płaszczyźnie i w przestrzeni oraz twórczością w dziedzinie rysunku, malarstwa i fotografii. Moje prace malarskie są unikalne i bardzo osobiste, stanowią rodzaj syntezy codzienności z motywami uniwersalnymi. Nie rozpisując się zacytuję po prostu słowa mojego przyjaciela Piotra Groblińskiego – poety, animatora i krytyka sztuki:
„Tworzącą osnowę linię Strzemiński – Fijałkowski – Bigoszewski splata się z organiczną, secesyjną linią wątków osobistych. Tak przygotowane płótno batikowo farbuje się tuszami nastrojów, umieszcza w ramach obejrzanych wystaw i wyszywa na nim pastelami niewinne motywy. Blasku całości dodają akrylowe laserunki.
   
autorska strona www: http://www.balbina.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©