NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Bogdan Stopa
  wystawa decoupage w polskiej netgalerii sztuki - Bogdan Stopa | Pudełka i Solniczki
  Nazywam się Bogdan Stopa, mam 38 lat. Mieszkam w południowej dzielnicy Krakowa. Od siedemnastu lat zajmuję się rękodziełem. Moje wyroby to przedmioty użytkowe i nie tylko. Są wykonywane z kilkudziesięciu gatunków drewna, pochodzącego niemal z całego świata. Różnorodność tych gatunków umożliwia mi tworzenie pojedynczych niepowtarzalnych wzorów. Oferowane wyroby cechuje najwyższa jakość. Moim atutem jest możliwość wykonywania produktów zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. Jestem otwarty na współpracę i wszelkie propozycje.
   
autorska strona www: http://www.bogdanstopa.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©