NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Dariusz Berkan
  wystawa decoupage w polskiej netgalerii sztuki - Dariusz Berkan | MBD Bursztynowe-ART
  Jedyna na rynku pracownia umiejąca wykorzystać piękno naturalnego bursztynu do tworzenia mebli ,luster, dekoracji wnętrz. Bursztyn jest docenianym materiałem do wyrobu biżuterii i drobnych przedmiotów i mało kto zna magiczne właściwości bursztynu. Zajmuje sie klejeniem bursztynu znam jego właściwości potrafię wydobyć jego naturalne piękno wykorzystam każdy najmniejszy okruszek bursztynu dzięki temu jest to w pełni sztuka użytkowa. Zrobienie stołu z litego bursztynu kosztuje ponad 600tys dlatego sie tego nie wykonuje Klejenie bursztynu daje możliwości wykorzystania mniejszych kawałków które nie są aż tak drogie i nadają się do klejenia większych powierzchni co w efekcie umożliwia tworzenie pięknych przedmiotów z zachowaniem barwy i właściwości naturalnego bursztynu. a efektem nie dorówna mu żaden elitarny mebel.
   
autorska strona www: http://www.bursztynowe-art.netgaleria.pl
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©