NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Beata Podwysocka
  wystawa fotografii w polskiej netgalerii sztuki - Beata Podwysocka
  Artystyczna Fotografia Beaty Podwysockiej. Tworząc swoje prace często także usiłuję zmienić perspektywę poprzez pokazanie obrazów tak ulotnych jak odbicia czy też cienie. Fascynuje mnie najbardziej, że można zatrzymać na fotografii coś, co nie jest fizycznie namacalne a jednocześnie jest do tej fizyczności na zawsze przypisane. ..
   
autorska strona www: http://www.beatapodwysocka.netgaleria.eu
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©