NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyœci w Polskiej Net-galerii Dariusz Bąk
  wystawa malarstwa w polskiej net-galerii sztuki - Dariusz Bąk
  Malarstwo jest dla mnie odbiciem rzeczywistości w szerokim tego słowa znaczeniu. Maluję to, co mnie otacza, to, co jest we mnie, a przede wszystkim to, co dotyka moją wrażliwość i emocje. Moje malarstwo to znaki tworzone przeze mnie. Znaki mojego przeżywania, odczuwania, moich doświadczeń. To, co budzi we mnie pragnienie malowania spotykam w mojej codzienności, we mnie samym. Szczególne wspomnienia potrafią kształtować się nawet przez długi czas, aby nabrać postać obrazu. Są tu obrazy namalowane całkiem niedawno, chociaż ich szkice powstały kilka lat wcześniej, nawet dziesięć lat temu. Moje obrazy to zarówno znaki ulotnych chwil, które stały się dla mnie szczególne, ale i te, które dotyczą dłuższego okresu mojego życia. Pojęcie szczególne…Odkrywam ten fakt w trakcie powstawania obrazu, intuicyjnie. Wartością dla mnie jest nie tylko efekt końcowy, ile sam proces malowania. Traktuję go, jako wewnętrzną przygodę odkrywania siebie w formie i kolorze.
   
autorska strona www: http://www.bakus.netgaleria.eu
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©