NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyści w Polskiej Net-galerii Adam Rutkowski
  wystawa malarstwa w polskiej netgalerii sztuki - Adam Rutkowski
  W tym samym roku jego obraz pt. "¦wiadek Historii. Monte Cassino 1944-2014" zdobył 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim "Maki spod Monte Cassino" zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury filię Zastów w Warszawie. W swoim dorobku artystycznym ma udział w kilkunastu wystawach zbiorowych i kilku indywidualnych. Jego obrazy znajduj± się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granic±.
   
autorska strona www: http://www.rutkowski.netgallery.eu
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©