NET-GALERIA | galerie internetowe

 


 

 

   
  Artyści w Polskiej Net-galerii Beata Jarmołowska
  wystawa biżuterii w polskiej netgalerii sztuki - Beata Jarmołowska
  Nazywam się Beata Jarmołowska. Od 27 lat wykonuje zawod projektanta mody.Brałam udział w welu profesjonalnych pokazach mody w Polsce i za granic±.Moje kolekcje pokazywane były dwukrotnie w Wiedniu- w Pałacu Shonbrunn i Teatrze ,,Akzent,,w Madrycie w Hotelu Hesperia. Trzykrotnie mialam pokaz w Berline w ramach Global City Fshon Festival .Kolekcje pokazywała rownierz FTV.
   
autorska strona www:
   
 

Wydarzenia kulturalne. Informacje o Sztuce. Zaproszenia na wernisaż. Artnavigator w bezpłatnych ogłoszeniach art. Dodaj swój wpis       Polska Netgaleria. Systemy prostych stron artystycznych. Jak zbudować stronę? Jak założyć galerię? Szybka budowa witryn artystycznych w domenie netgaleria.pl. Bezpłatne adresy dla artystów plastyków ... Zapraszamy do Polskiej Netgalerii

Sztuka - budowa witryn artystycznych. Serwis profesjonalnych stron dla artystów plastyków. Zakładanie galerii, budowa sklepów, promocja stron o sztuce. Galerie na stronach www       DecoArt. Stylowe strony internetowe o tematyce artystycznej. Galerie decoupage, wystawy sztuki, sklepy artystów. Rękodzieła.

 

 


 

 

Powered by Polish NetGallery. Strony artystyczne.

Copyright ©